fbpx
Test
Modern Women | Test podkładu Wibo Royal Skin
Portal dla nowoczesnych kobiet
blog, portal, porady, lifestyle, jedzenie, kuchnia, gotowanie, moda, fashion, strój, zakupy, zdrowie, fit, sport, wydażenia, kosmetyki, uroda
21768
post-template-default,single,single-post,postid-21768,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,side_menu_slide_with_content,width_370,qode-theme-ver-7.7,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive

05 gru Test podkładu Wibo Royal Skin

Jednymi z moich ulubionych filmów do oglądania na YouTube są testy kosmetyków. Mając nadzieję, że też lubicie tego typu filmy, przygotowałam dla Was test podkładu Royal Skin z Wibo. Jak się u mnie sprawdził możecie sprawdzić klikając w okno poniżej.

Od siebie dodam jeszcze, że kolor który testuje jest dla mnie za ciemny, ale w stacjonarnym Rossmanie nie znalazłam jeszcze dwóch nowych jaśniejszych odcieni: nr 4 i 5. Widziałyście je gdzieś w szafach Wibo? Ja widziałam je tylko w sklepie internetowym.

Miłego oglądania! Jeśli film się spodoba, pamiętajcie dać mi o tym znać klikając kciuk w górze. Żeby być na bieżąco z nowymi filmami subskrybujcie nasz kanał YouTube.

AUTOR
Brak komentarzy

Dodaj komentarz