fbpx
Test
Modern Women | O mnie
Portal dla nowoczesnych kobiet
blog, portal, porady, lifestyle, jedzenie, kuchnia, gotowanie, moda, fashion, strój, zakupy, zdrowie, fit, sport, wydażenia, kosmetyki, uroda
15873
page-template-default,page,page-id-15873,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,side_menu_slide_with_content,width_370,qode-theme-ver-7.7,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive

o mnie

Modern Women

Cześć!
Bardzo się cieszę, że mogę przywitać Cię na mojej stronie. Mam ogromną nadzieję, że znajdziesz tutaj pomocne treści i informacje, których szukasz. Jeśli będziesz miała jakiekolwiek pytania związane z tematami dbania o siebie, pielęgnacją i kosmetykami, napisz do mnie! Odpowiadam na wszystkie wiadomości, więc jest to świetny sposób, jeśli masz wątpliwości, chcesz uzupełnić swoją wiedzę lub jesteś czegoś ciekawa.

Dlaczego stworzyłam Modern Women?

Od ponad 10 lat pielęgnacja twarzy i ciała jest moją pasją. Uwielbiam dzielić się swoją wiedzą, dlatego właśnie powstał portal Modern Women.

 

W artykułach na stronie oraz postach na Instagramie przekazuję Ci niezbędne informacje, abyś mogła stworzyć pielęgnację idealnie dopasowaną do swoich potrzeb. Zaplanujesz kroki dostosowane do indywidualnego rytmu życia i nauczysz się wybierać składniki kosmetyków, które będą spełniały Twoje oczekiwania.

Co chcę Wam przekazać?

Chciałabym, żeby każda z nas miała wiedzę, która pozwoli na świadome wybory, bez podążania za trendami i kosmetykami aktualnie lansowanymi w mediach. Chcę tworzyć miejsce, dzięki któremu będziesz czuła się dobrze i pięknie w swojej skórze. Chcę, żebyś zawsze pamiętała, że jesteś wspaniała, będąc sobą, a pielęgnacja i makijaż są częścią samoakceptacji i chęci podkreślania Twojego naturalnego blasku.

 

Najlepsza motywacja płynie z pozytywnych emocji. Rób to, co lubisz i to, co sprawia Ci przyjemność. Kreuj swoją rzeczywistość, zamiast dopasowywać się do świata.