fbpx
Test
Modern Women | Test - nowości Ombre z Lovely
Portal dla nowoczesnych kobiet
test, lovely, wibo, ombre, róż, rozświetlacz, bronzer, pierwsze wrażenie, recenzja, film, youtube, blogger
21643
post-template-default,single,single-post,postid-21643,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,side_menu_slide_with_content,width_370,qode-theme-ver-7.7,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive

07 lis Test – nowości Ombre z Lovely

czyli róż, bronzer i rozświetlacz w akcji

Testowanie nowych produktów może zakończyć się odkryciem nowego ulubieńca lub totalną porażką. Czasem zdarzają się też kosmetyki, które nie są złe, ale z jakiegoś powodu nie zachwycają na tyle, żeby często po nie sięgać. O ile przy pielęgnacji na efekty zazwyczaj trzeba poczekać, dla mnie w makijażu najbardziej liczy się pierwsze wrażenie. Stosowanie kosmetyków kolorowych powinno być łatwe, przyjemne i zapewniać maksimum rezultatu przy jak najmniejszym wysiłku.

Czy nowości Ombre z Lovely można zaliczyć do właśnie takiego rodzaju kosmetyków? Jeśli jesteście ciekawe, zapraszam na filmik, w którym testuję trzy produkty – róż, bronzer i rozświetlacz.

Na wszytskie pytania chętnie odpowiem na nie w kontarzach tutaj lub pod filmem.

Jeśli film Wam się spodobał – nie zapomnijcie o kciuku w górze. Żeby być na bieżąco z nowymi odcinkami, subskrybujcie nasz kanał.

AUTOR
Brak komentarzy

Dodaj komentarz