fbpx
Test
Modern Women | Film z testem podkładu Dior Backetage i matowej pomadki Maybelline Super Stay Matte Ink
Portal dla nowoczesnych kobiet
test, podkład, dior, backstage, pomadka, szminka, mat, w płynie, maybelline, super stay, matte ink, pioneer, całodniowy, film, youtube
22220
post-template-default,single,single-post,postid-22220,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,side_menu_slide_with_content,width_370,qode-theme-ver-7.7,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive

01 paź Test: Dior Backstage i Mayballine Super Stay

Muszę przyznać, że to testowania nowych kosmetyków zawsze mam skrajne uczucia. Z jednej strony najbardziej lubię rzeczy sprawdzone i niezawodne, z drugiej ciekawość i chęć poszukiwania co raz lepszych produktów często bierze górę. Gdy tylko tak się wydarzy, spieszę do Was z moją opinią. Warto? Nie warto?

Najczęściej trudno ocenić kosmetyk tak „biało-czarno”. Dużo zależy od tak przecież różnych cech skóry, przeznaczeniu produktu, indywidualnych oczekiwań i podejścia do cen kosmetyków.

Przygotowałam dla Was dwa filmy, w których testuję nowe dla mnie kosmetyki. I w sumie dość nowe na rynku. Nie dawno swoją premierę miała linia Dior Backstage, w której najbardziej zaciekawił mnie podkład Face & Body. Mimo, że nie obyło się bez przygód, nagrałam całodzienny test i moje pierwsze wrażenie.

Po zachwytach Maxineczki dotyczących matowych pomadek Maybelline Super Stay Matte Ink, musiałam po nie sięgnąć. Sprawdźcie, czy tak często polecana ostatnio szminka w płynie przejdzie test pizzy pepperoni.

Jeśli lubicie filmy z testmi kosmtyków, nie zapomnijcie o kciukach w górę na YT.
Na bieżąco jesteśmy z Wami na Instagramie @modernwomenpl

AUTOR
Brak komentarzy

Dodaj komentarz