fbpx
Test
Modern Women | Plebiscyt EKOTYKI 2020 – czas na głosowanie!
Portal dla nowoczesnych kobiet
pielęgnacja, kosmetyki, recenzja, porady, jak używać, ciało, skóra, masaż, antycellulitowy, przeciwzmaszkowy, antyoksydanty, limfa
24100
post-template-default,single,single-post,postid-24100,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,side_menu_slide_with_content,width_370,qode-theme-ver-7.7,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive

10 sty Plebiscyt EKOTYKI 2020 – czas na głosowanie!

Do końca stycznia wybierzemy największe eko-hity w Polsce

EKOTYKI 2020 to wyjątkowe nagrody dla branży kosmetyków naturalnych, przyznawane przez organizatora targów Ekotyki, które od 2017 roku odbywają się w Krakowie i Katowicach, a od niedawna także online. Ekotyki to nie tylko wydarzenie – to jedyna w swoim rodzaju społeczność miłośniczek i miłośników naturalnej pielęgnacji oraz świadomego dbania o siebie, które są mi bardzo bliskie.

EKOTYKI 2020 to jedyny Plebiscyt poświęcony wyłącznie branży kosmetyków naturalnych i inicjatywom ekologicznym! Organizatorzy Ekotyków postanowili uhonorować najlepsze naturalne produkty, inicjatywy ekologiczne i wyróżnić firmy za ich odpowiedzialne podejście do ekobiznesu. Zwycięzcy Plebiscytu otrzymają ręcznie wykonane, drewniane statuetki.

Nagrody zostaną rozdane w dziewięciu kategoriach. Pierwszym etapem były nominacje – publiczne w sześciu kategoriach, czyli to my je zgłaszałyśmy wypełniając ankety. W trzech pozostałych kategoriach propozycje podały Ekspertki Ekotyków i Drogerii Pigment, partnera plebiscytu.

W dniach 20-30 stycznia wejdź na stronę www.ekotyki.pl/plebiscyt i zagłosuj na swoich faworytów w 9 kategoriach.

Głosowaniu towarzyszy konkurs! Do zdobycia jest lodówka kosmetyczna marki FLUFF oraz zestawy kosmetyków naturalnych ufundowanych przez Drogerię Pigment!

Nie mogę się doczekać wyników głosowania! Nominowane są same perełki, dlatego warto poszukać wśród nich inspiracji dla siebie lub na prezent dla bliskiej osoby.

A Ty, wiesz już kto wygra?

Katergorie:
  1. Naturalna Marka Roku
  2. Naturalny Debiut Roku*
  3. Naturalna Akcja Roku (organizacje, akcje ekologiczne)
  4. Naturalny Hit Roku (bestseller / must have naturalnej pielęgnacji)*
  5. Naturalny Produkt do Twarzy
  6. Naturalny Produkt do Ciała
  7. Naturalny Produkt Wellness / Home SPA
  8. Naturalny Produkt dla Mężczyzn
  9. Wyróżnienie Super Ekotyki (za opakowania, podejście less/zero waste)*

*nominacje Ekspertek Ekotyków i Drogerii Pigment

AUTOR
czytaj dalej…
Brak komentarzy

Dodaj komentarz