Test
Modern Women | Plebiscyt EKOTYKI 2020
Portal dla nowoczesnych kobiet
pielęgnacja, kosmetyki, recenzja, porady, jak używać, ciało, skóra, masaż, antycellulitowy, przeciwzmaszkowy, antyoksydanty, limfa
24100
post-template-default,single,single-post,postid-24100,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,side_menu_slide_with_content,width_370,qode-theme-ver-7.7,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive

10 Sty Plebiscyt EKOTYKI 2020

Do końca stycznia wybierzemy największe eko-hity w Polsce

EKOTYKI 2020 to wyjątkowe nagrody dla branży kosmetyków naturalnych, przyznawane przez organizatora targów Ekotyki, które od 2017 roku odbywają się w Krakowie i Katowicach, a od niedawna także online. Ekotyki to nie tylko wydarzenie – to jedyna w swoim rodzaju społeczność miłośniczek i miłośników naturalnej pielęgnacji oraz świadomego dbania o siebie, które są mi bardzo bliskie.

EKOTYKI 2020 to jedyny Plebiscyt poświęcony wyłącznie branży kosmetyków naturalnych i inicjatywom ekologicznym! Organizatorzy Ekotyków postanowili uhonorować najlepsze naturalne produkty, inicjatywy ekologiczne i wyróżnić firmy za ich odpowiedzialne podejście do ekobiznesu. Zwycięzcy Plebiscytu otrzymają ręcznie wykonane, drewniane statuetki.

Nagrody zostaną rozdane w dziewięciu kategoriach. Pierwszy etap to nominacje – w sześciu kategoriach publiczne, czyli to my je zgłaszamy! W trzech pozostałych kategoriach propozycje podadzą Ekspertki Ekotyków i Drogerii Pigment, partnera plebiscytu.

W dniach 10-17 stycznia wejdź na stronę www.ekotyki.pl/plebiscyt i w specjalnej ankiecie dodaj swoje typy.

20 stycznia zacznie się głosowanie, które potrwa do końca miesiąca. i będzie mu towarzyszył Konkurs! Do zdobycia będzie lodówka kosmetyczna marki FLUFF oraz zestawy kosmetyków naturalnych ufundowanych przez Drogerię Pigment!

Nie mogę się doczekać nominacji i głosowania. Już wiem, że będzie mi ciężko wybrać!
A Ty, masz już swoje typy?

Katergorie:
  1. Naturalna Marka Roku
  2. Naturalny Debiut Roku*
  3. Naturalna Akcja Roku (organizacje, akcje ekologiczne)
  4. Naturalny Hit Roku (bestseller / must have naturalnej pielęgnacji)*
  5. Naturalny Produkt do Twarzy
  6. Naturalny Produkt do Ciała
  7. Naturalny Produkt Wellness / Home SPA
  8. Naturalny Produkt dla Mężczyzn
  9. Wyróżnienie Super Ekotyki (za opakowania, podejście less/zero waste)*

*nominacje Ekspertek Ekotyków i Drogerii Pigment

AUTOR
czytaj dalej…
Brak komentarzy

Dodaj komentarz