fbpx
Test
Modern Women | Ostatni w tym roku SEKS, ROSÓŁ i PIELUCHY
Portal dla nowoczesnych kobiet
blog, portal, porady, lifestyle, jedzenie, kuchnia, gotowanie, moda, fashion, strój, zakupy, zdrowie, fit, sport, wydażenia, kosmetyki, uroda
22278
post-template-default,single,single-post,postid-22278,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,side_menu_slide_with_content,width_370,qode-theme-ver-7.7,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive

19 paź Ostatni w tym roku SEKS, ROSÓŁ i PIELUCHY

Spektakl dla zmęczonych rodziców

Ostatnia w tym roku okazja, aby połaczyć wyjście z Dziećmi z wizytą w teatrze. Teatr Młyn wyszedł naprzeciw potrzebom współczesnych rodziców. Spektakl „SEKS, ROSÓŁ I PIELUCHY”  w reżyserii Jarosława Boberka możecie obejrzeć, gdy Wasze pociechy będą pod opieką doświadczonej animatorki.

Jestem rodzicem,
poważnym człowiekiem.
Tak, wychowuję.
Tak, karmię mlekiem.
Skąd! Nie odparzam!
Zawsze wyważam.
Często wyparzam.
Warunki stwarzam.
Gotuję eko.
Dbam o ich dietę.
Zdrowym omletem.
Multikotletem(…)

Jestem rodzicem,
jestem wariatem,
jestem świrusem,
jestem frustratem.
katem, furiatem,
zerem, lamerem,
tak, złem wcielonym,
Lordem Vaderem…
Fra-je-rem… jestem…?

 

Z piosenki „Jestem rodzicem”

Dla rodziców

SEKS, ROSÓŁ I PIELUCHY w reżyserii Jarosława Boberka, to spektakl muzyczny z pogranicza teatru, kabaretu i stand-upu adresowany do rodziców małych i większych dzieci. Jest luźną opowieścią o tej stronie życia rodzinnego, o której na co dzień nie rozmawiamy. Porusza kwestię kreowanego w mediach obrazu rodziny oraz frustracji spowodowanej często odmienna rzeczywistością. Teksty piosenek oparte zostały na własnych doświadczeniach autorki oraz rozmowach z wieloma współczesnymi rodzicami.

Natalia Fijewska-Zdanowska – autorka tekstu:
Przedstawiana w dzisiejszych mediach rodzina, to kolorowy, ułożony obrazek – uśmiechnięte dzieci grzecznie siedzą przy stole, a wypoczęci rodzice uśmiechając się do siebie szykują śniadanie w ogromnej kuchni. Drażniąca rozbieżność tego obrazu, i innych podobnych, z codzienną rzeczywistością współczesnej rodziny jest dla wielu z nas – rodziców, powodem ciągłych frustracji, poczucia gorszości, zmęczenia i zniechęcenia. Spektakl SEKS, ROSÓŁ I PIELUCHY, /specjalnie odnoszący się do dekadenckiego hasła rockendrollowców „sex, drugs and rock’n’roll”/ nie będzie  „owijaniem w bawełnę’, ale nazwaniem wprost rodzicielskiej codzienności. Żywe, realne, rodzinne historie zamknięte w 13 piosenkach – buntowniczych, bezkompromisowych, satyrycznych, niepozbawionych muzycznych odniesień i humoru.

Dla dzieci

Począwszy od premiery pokazom spektaklu towarzyszą równoległe zajęcia dla dzieci w wieku 4-10 lat „Z TEATRU DO POKOJU – czyli warsztat cyrkowo-plastyczny, który możesz powtórzyć w swoim pokoju”. Poprowadzi je doświadczona animatorka Justyna Szatkowska. Ideą warsztatów jest umożliwienie rodzicom zostawienia ich pociech pod opieką i spokojnego obejrzenia spektaklu – tylko dla dorosłych.

Wypełniona codziennymi sprzętami przestrzeń teatralna posłuży do zainspirowania dzieci do samodzielnej organizacji kreatywnych działań w dziecięcym pokoju, który można… odkryć na nowo. Łóżko, kanapa czy zwykłe pudełka świetnie nadają się do przeżycia niesamowitych przygód. Wystarczy tylko odrobina pomysłowości i fantazji, by świetnie się bawić! A w tym czasie rodzice mają chwilę dla siebie.

Zajęcia będą miały charakter dwutorowy: twórczy w zabawach plastycznych i aktywny w zabawach cyrkowych.

Zajęcia poprowadzi doświadczona animatorka Justyna Szatkowska, autorka różnotematycznych warsztatów, związana z MŁYNKIEM – Miejscem kombinacji twórczych, prowadzonym przez Fundację Artystyczną MŁYN.

Aby dzieci były w dobrej formie i nastroju, spektakle odbywają się o wcześniejszej godzinie – 17:00.

UWAGA! Zapisy na warsztaty przyjmowane są wyłącznie mailowo: projekty@fundacjamlyn.pl
Liczba miejsc ograniczona!

SEKS, ROSÓŁ I PIELUCHY

Najbliższe spektakle: 22 i 23 pańdziernika 2018r.
Tekst: Natalia Fijewska-Zdanowska
Reżyseria: Jarosław Boberek
Muzyka: Filip Dreger
Wykonanie/wokal: Agata Fijewska, Zuzanna Fijewska-Malesza, Jarosław Boberek
Akompaniament i aranżacje:  Mikołaj Tabako, Igor Przebindowski
Choreografia: Bartosz Figurski
Produkcja: Aleksandra Śliwińska

Miejsce:
Teatr MŁYN, Scena na Poddaszu, SCEK, ul. Jezuicka 4, Stare Miasto, Warszawa

Bilety w cenie 40 zł (normalny), 35 zł (ulgowy: emeryci, studenci, uczniowie) można rezerwować:
mailowo: rezerwacje@fundacjamlyn.pl – 7 dni w tygodniu
telefonicznie: 519 672 356  – pon-pt w godz. 10:00-18:00
SMS-em: 519 672 356 – 7 dni w tygodniu

Bilety na spektakle Teatru MŁYN często możecie wygrać w naszych konkurach na Facebooku. Żeby nie przegapić okazji, zachęcamy Was do polubienia naszego funpage’a: MODERN WOMEN. Bieżące informacje o repertuarze znajdziecie na profilu Teatru: ARTYSTYCZNA FUNDACJA MŁYN.

AUTOR
Tagi:
Brak komentarzy

Dodaj komentarz