fbpx
Test
Modern Women | Nowa Ambasadorka lakierów Nails Company
Portal dla nowoczesnych kobiet
blog, portal, porady, lifestyle, jedzenie, kuchnia, gotowanie, moda, fashion, strój, zakupy, zdrowie, fit, sport, wydażenia, kosmetyki, uroda
21509
post-template-default,single,single-post,postid-21509,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,side_menu_slide_with_content,width_370,qode-theme-ver-7.7,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive

22 wrz Nowa Ambasadorka lakierów Nails Company

Natalia Szroeder

Młoda artystka, która od czwartego roku życia związana jest ze sceną. Jej niesamowity talent i magnetyzm przyciągają rzesze fanów. W październiku 2016 r. ukazał się solowy krążek wokalistki pt.“NATinterpretacje”. Śmiało można powiedzieć, że Natalia jest osobą wszechstronnie uzdolnioną. Przed nią kolejne wyzwanie – została ambasadorką lakierów Nails Company.

A tak Dobrosława Lewkiewicz, właściciel i główny instruktor marki Nails Company, uzasadnia wybór Natalii:

„Poszukiwania nowej ambasadorki marki Nails Company nie trwały długo. Wybór Natalii Szroeder był dla nas oczywisty. Jest ona kwintesencją naturalnego piękna, wyczucia stylu i wulkanem pozytywnej energii. Jej wizerunek idealnie wpisuje się w filozofię naszej firmy. Natalia uchodzi za symbol nowoczesnych, pewnych siebie i nieobawiających się wyrażać własnego ja kobiet. Jesteśmy pewni, że współpraca będzie niezwykle owocna.” 

A co na to Natalia?

„Cieszę się z nowego wyzwania, jakim jest bycie ambasadorką marki Nails Company. Czuję się jak ryba w wodzie. Z natury jestem szalona i uwielbiam zabawę kolorami i stylizacjami. Mogę zdradzić, że nową kolekcją na sezon jesień – zima 2017 zaskoczymy każdą fankę manicure hybrydowego. Pojawi się tu dużo efektu glamour, zmysłowych i eleganckich odcieni, które będą esencją kobiecości oraz szyku. Nie mogę się już doczekać, kiedy zaprezentujemy je wszystkim Paniom!”.

Naszym zdaniem nowe kolory są bardzo MODERN i sprawdzą się podczas wielu okazji! Jasne róże będą idealne do pracy. Ciemniejsze kolory pozwolą ożywić jesienne stylizację – świetnie się również sprawdzą w okresie świątecznym <3 Patrycja stawia na LOVE YOUR DREAMS do pracy, a Gabrysia na żywe NOT A GOOD GIRL.

AUTOR
Brak komentarzy

Dodaj komentarz