fbpx
Test
Modern Women | Rozwój osobisty, czyli moje inspiracje - marzec 2020 Pani Swojego Czasu
Portal dla nowoczesnych kobiet
insppiracje, polecenia, psc, pani swojego czasu, planowanie, rozwój, samorozwój,
23493
post-template-default,single,single-post,postid-23493,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,side_menu_slide_with_content,width_370,qode-theme-ver-7.7,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive

24 mar Rozwój osobisty, czyli moje inspiracje – marzec 2020

Pani Swojego Czasu

Właśnie od webinarów Pani Swojego Czasu rozpoczął się mój proces inwestycji czasu i wysiłku w mój rozwój. Olę Budzyńską znałam już od jakiegoś czasu, ale uważałam, że informacje, które przekazuje nie są mi potrzebne. Jak ja się myliłam!!! Teraz bardzo żałuję, że nie sięgnęłam po treści Oli dużo wcześniej. 

Gdy pierwszy raz trafiłam na Panią Swojego Czasu, myślałam: “Jak się organizować? Przecież nie robię aż tyle rzeczy, żebym musiała mieć na to specjalne metody”. Jednak to, co Ola robi dla kobiet (i nie tylko) sięga dużo głębiej

Jakie są Twoje wartości? Jaką masz wizję siebie i życia? Kim naprawdę chcesz być? A kim nie? Jakie masz cele? Czy te elementy są ze sobą spójne?Zastanawiałaś się kiedyś na tym? 

Momentem dla mnie przełomowym był webinar CELE-PROJEKTY-ZADANIA. JAK ROZKŁADAĆ DUŻE CELE NA MAŁE ZADANIA?”, w którym Ola przeprowadza przez powyższe pytania i wiele innych zagadnień. A gdy po obejrzeniu webinaru wypełnisz karty pracy, zobaczysz – zadzieją się cuda. Wymaga to czasu, skupienia i niemałej ilości wysiłku, ale warto. Przekonałam się o tym nie tylko ja, ale też inne osoby, które sięgnęły po webinar z mojego polecenia.

Dla mnie bardzo ważne są również inne tematy, która Ola porusza: nasze przekonania, nawyki, perfekcjonizm, sposób w jaki zostałyśmy wychowane, oczekiwania otoczenia, nasze oczekiwania wobec siebie oraz jak te wszystkie rzeczy wpływają na nasze podejście do siebie, życia i do zaspokajania (a właściwie NIE zaspokajania) naszych potrzeb. 

 

Dzięki PSC z powodzeniem wdrażam 3 podstawowe wartości, filary, dzięki którym mogę więcej i czuję się lepiej. Specjalnie nie piszę jakie to wartości – chcę rozbudzić Twoją ciekawość i zmobilizować, żebyś zajrzała do Oli 🙂

Oprócz świetnych webinarów, u Pani Swojego Czasu znajdziesz kursy online, e-booki, kursoksiążki oraz Planery Pełne Czasu w wielu opcjach kolorystycznych i wzorach. A już 30 marca nowa kolekcja limitowana PASTELOVE. Na inastgramie @paniswojegoczasu_official pojawiły się już zapowiedzi. Kolekcja jest tak cudowna, że najchętniej kupiłabym wszytsko!

PSC to biznes, ale od #ganguPSC (tak nazywa się zespół Oli) dostajesz też ogrom darmowych treści!!! Zajrzyj na blog, funpage Pani Swojego Czasu, grupę na fb “Panie Swojego Czasu”, śledź na Instagramie Olę (@paniswojegoczasu ) i oficjalne konto PSC (@paniswojegoczasu_official). Nie zapomnij zobaczyć nowych filmików YT.

Ola uczy też, jak robić biznes online. O swoim biznesie opowiada w podcaście “PSC od kuchni”, napisała darmowego e-booka “5 lekcji biznesu na 5-lecie PSC”, który ma 230 stron! Od niedawna możesz też pobrać za darmo e-book “Kobiece biznesy, które wymiatają. Subiektywny przewodnik”.

Jeśli nie znasz jeszcze Pani Swojego Czasu, to:
po pierwsze – jak to możliwe?! ?
po drugie – zajrzyj na facebook’a PSC i obejrzyj #kawazbudzyńską. Szczególnie polecam tę o asertywności (z 09.12.2019r.)

AUTOR
Czytaj dalej…
Brak komentarzy

Dodaj komentarz