Test
Modern Women | Rewelacyjny spektakl w Teatrze Młyn
Portal dla nowoczesnych kobiet
blog, portal, porady, lifestyle, jedzenie, kuchnia, gotowanie, moda, fashion, strój, zakupy, zdrowie, fit, sport, wydażenia, kosmetyki, uroda
22498
post-template-default,single,single-post,postid-22498,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,side_menu_slide_with_content,width_370,qode-theme-ver-7.7,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive

08 Sty Rewelacyjny spektakl w Teatrze Młyn

O magii teatru słyszy się dużo, ale nie podczas każdego spektaklu można ją poczuć. Czym jest prawdziwa magia teatru odkryłam w czasie pierwszej wizyty w Teatrze Młyn. To, co najbardziej niezwykłe, najsilniej możemy odczuć w miejscu kameralnym, gdzie mamy bliski kontakt z Aktorem. Młyn to miejsce, w którym najważniejszy jest kunszt aktorki i przekaz widzowi całego wachlarza emocji.

Muszę, podkreślić jeszcze raz, że bliskość w czasie przedstawienia jest czymś niezastąpionym. Gdy widać każdy grymas, drżenie rąk i łzy – emocje przekazywane są naprawdę. Jednocześnie jest to bardzo wymagające i obnażające dla aktorów, ale na małej scenie najlepiej widać ich niesamowity kunszt.

Spotkania z historiami opowiadanymi w Teatrze Młyn są wyjątkowe. I z nieukrywaną radością chcę Was zaprosić do okrycia kolejnej.

Zdjęcia z przygotowań sesjii zdjęciowej do plakatu, źródło: Instagram @teatrmlyn

13 oraz 19 stycznia, godzina 19:00

Chcemy Was zaprasić do Teatru MŁYN na nowy spektakl NIEDZIELNE POPOŁUDNIE (kup bilet online), którym jesteśmy zachwycone! Przeplatajace się śmech i łzy oraz historia, jakie się zdażają.
Jak zwykle autorzy poruszają trudne, życiowe tematy, które w dzisiejszym świecie maskuje się kreowaniem idealnych obrazków, których oczekujemy od siebie i innych.

Paulina Holtz, uwielbiana za kreację matki-Polki w spektaklu GABINET Teatru MŁYN, znów wciela się w rolę matki, a może bardziej… żony? Jej partnerem scenicznym jest Michał Sitarski – pierwszy raz na Scenie na Poddaszu.

Rozdajemy bilety!

Mamy dla Was do rozdania podwójne zaproszenia na spektakl NIEDZIELNE POPOŁUDNIE na 13.01. na godzinę 19:00!
Wystarczy napisać maila na adres: info@modernwomen.eu i napisać coś od siebie. Wybierzemy dwóch zwycięzców, każdy z nich otrzyma zaproszenie dla dwóch osób. Na wiadomości czekamy do piątku 11.01. do godziny 11:00.

NIEDZIELNE POPOŁUDNIE

Ostatnie tygodnie kolejnej ciąży. Dzieci łaskawym gestem przygarnięte przez dziadków. Pusty dom. Okazja, żeby podomykać bieżące sprawy zawodowe i odetchnąć chwilę we dwoje. To niedzielne popołudnie mogłoby skończyć się tak samo pogodnie, jak się zaczęło.

Dzieje się jednak inaczej. Pochylenie się małżonków nad zdjęciem USG wywołuje pełną emocji i wzajemnych oskarżeń rozmowę. Awantura stanowi spiętrzenie, kumulację wielu rozmów, których zabrakło przez lata.

NIEDZIELNE POPOŁUDNIE Natalii Fijewskiej-Zdanowskiej to niezwykle celny obraz, w którym idealistyczne wyobrażenia o wspólnym życiu zostają skonfrontowane z rzeczywistością. Widz odnajdzie się bez trudu we wziętych wprost z rodzinnego życia scenkach i dialogach. Dynamiczna opowieść z zaskakującymi zwrotami akcji oraz dużą dozą ciepła i humoru, zadaje pytanie o przyczynę tak wielu rozpadów związków i o drogę do dojrzałego rodzicielstwa.

REALIZATORZY:
Tekst i reżyseria: Natalia Fijewska-Zdanowska
Występują: Paulina Holtz, Michał Sitarski
Muzyka: Filip Dreger
Scenografia, światło, kostiumy: Barbara Koczarowa
Asystent reżysera: Aleksandra Śliwińska

Premiera – 24 listopada 2018r.
Miejsce: Teatr MŁYN, Scena na Poddaszu, Warszawa, Stare Miasto, SCEK, ul. Jezuicka 4
ZOBACZ NA MAPIE

Kolejne pokazy:
13.01 godz. 19:00
19.01 godz. 19:00
24.02 godz. 19:00
28.02 godz. 19:30
01.03 godz. 19:30

Bilety:  45 zł (normalny) i 40 zł (ulgowy)
Dostępne w sprzedaży online: www.kupbilecik.pl
Rezeracje biletów:
mailowo: rezerwacje@fundacjamlyn.pl – 24/7
telefonicznie: 519 672 356 – wt-pt w godz. 09:00-13:00, SMS – 24/7

AUTOR
Brak komentarzy

Dodaj komentarz