Test
Modern Women | Wygraj zaproszenia na „Gabintet” z Pauliną Holtz
Portal dla nowoczesnych kobiet
blog, portal, porady, lifestyle, jedzenie, kuchnia, gotowanie, moda, fashion, strój, zakupy, zdrowie, fit, sport, wydażenia, kosmetyki, uroda
21238
post-template-default,single,single-post,postid-21238,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,side_menu_slide_with_content,width_370,qode-theme-ver-7.7,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive

26 Kwi Wygraj zaproszenia na „Gabintet” z Pauliną Holtz

Na scenę Teatru MŁYN powraca jeden ze starszych spektakli “Gabinet” z Pauliną Holtz i Rafałem Koseckim. Z tej okazji mamy dla Was podwójne zaproszenia na najbliższy weekend 29 i 30 kwietnia, godzina 19.00. Aby wziąć udział w losowaniu wystarczy wysłać do nas maila na adres: info@modernwomen.pl, wpisując w tytule: “Gabinet z Modern Women”, treść dowolna – napiszcie coś od serca:) Ze zwycięzcami skontaktujemy się w piątek rano drogą mailową. Powodzenia!

Gabinet

Pewnego wieczoru w wyniku zabawnego zbiegu okoliczności w gabinecie lekarskim utykają dwie osoby. Kobieta i mężczyzna, których różni wszystko. ONA – trzydziestoparoletnia, sfrustrowana współczesna matka–Polka, która mimo wysiłków nie radzi sobie z natłokiem obowiązków. I ON – zapracowany lekarz, neurotyczny katolik-rozwodnik, hodujący psa, który pod maską cynizmu ukrywa niepewność i rozczarowanie.

Dla tych dwojga na chwilę zatrzymuje się codzienny bieg wydarzeń, tworzy się wyrwa w rzeczywistości. Czy jedna noc może zmienić całe życie?

Brawurowa komedia, która od kilku lat bawi i wzrusza warszawską widownię, dzięki tematyce głęboko dotykającej dylematów współczesnej kobiety – matki, córki, żony. Ulubiony spektakl zarówno młodszej, jak i starszej widowni, świetnie przyjęty również przez krytyków i recenzentów.

Tak o spektaklu mówi Natalia Fijewska-Zdanowska – reżyserka i scenarzystka: „Dla mnie współczesne macierzyństwo to doświadczenie ekstremalne. Intensywne. To szalona jazda – balansowanie między największą czułością i załamaniem nerwowym. To dotykanie własnych granic, zderzanie się z nimi. To sytuacja sama w sobie wywołująca wewnętrzne skonfliktowanie. Chcę przyjrzeć się współczesnej kobiecie, nie po to, żeby pośmiać się z przysłowiowej ‘kury domowej’ – ale, aby pokazać, że za fasadą ‘kury’ kryje się głęboko egzystencjalne doświadczenie osobiste – bezradności, samotności, niezaspokojonych potrzeb. Chcę też spojrzeć na facetów – co się z nimi stało?”

Najbliższe spektakle: 29 i 30 kwietnia o godz. 19:00
Scena na Poddaszu
SCEK ul. Jezuicka 4

ZESPÓŁ