Test
Modern Women | Wygraj zaproszenia do teatru
Rozdanie dla czytelników, w którym do wygrania 6 podwójnych zaproszeń do Teatru Młyn.
teatr, teatr młyn, fundacja, młyn, przedstawienie, draka, spektakl, rozdanie, konkurs, zaproszenia, za darmo
21207
post-template-default,single,single-post,postid-21207,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,side_menu_slide_with_content,width_370,qode-theme-ver-7.7,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive

04 Kwi Wygraj zaproszenia do teatru

Znalezienie czasu dla siebie na odpoczynek i relaks, to powinien być obowiązkowy punkt każdego weekendu! I tu przychodzimy Wam z pomocą. Razem z Teatrem Młyn mamy dla Was aż 6 podwójnych zaproszeń na spektakl “Draka” z Krzysztofem Kiersznowskim w roli głównej. Rozlosujemy 3 podwójne zaproszenia na 8.04.2017r. na godz. 19.00 oraz 3 podwójne zaproszenia na 9.04.2017r. na godz. 19.00. Aby wziąć udział w zabawie wystarczy wejść na nasz Instagram @modernwomenpl i wykonać kilka prostych kroków. Zasady są bardzo proste, więc zachęcamy do wzięcia udziału! Tym bardziej, że wieczór w teatrze możecie połączyć z weekendowym spacerem, ponieważ Teatr Młyn znajduje się przy rynku warszawskiego Starego Miasta.

Kilka słów o spektaklu

“Draka” to historia emerytowanego policjanta (Krzysztof Kiersznowski), który dowiaduje się, że jest nieuleczalnie chory. Rozdrażniony otaczającą go rzeczywistością sześćdziesięciolatek – samotnik, cwaniak i łapówkarz, staje w obliczu rozliczenia z własnym życiem. Wartka, dowcipna i przewrotna akcja sztuki dzieje się na przemian w starym Mlecznym Barze i Rejonowym Szpitalu. Rzeczywistość bohatera tworzą zimna i bezlitosna Pani Doktor (Zuzanna Fijewska-Malesza), oraz krzykliwa, ciężarna Kelnerka (Agata Fijewska).

Spektakl poprzez śmiech, absurd i groteskę stawia pytania o naszą współczesną rzeczywistość, dlaczego wiąże się ona coraz częściej z poczuciem wstydu i złości?
W jaką stronę zmierza nasze „dynamicznie rozwijające się” społeczeństwo?
Czy w świecie, który powoduje tyle frustracji, jest jeszcze miejsce na bezinteresowną bliskość?
Groteskowa forma i dowcip – to być może jedyny sposób na poruszenie tych tematów społecznego, ale i naszego wewnętrznego tabu.

Współczesny, kameralny musical, zrealizowany przez młodych twórców świetnie przyjętego przez publiczność spektaklu „NIUNIA”. Tym razem zespół współpracuje z aktorem Krzysztofem Kiersznowskim.

Kilka słów o Teatrze Młyn

Teatr MŁYN to niezależna scena autorska, założona przez Siostry Fijewskie, działająca od 2007 r. w Warszawie. Zespół teatru realizuje kameralne sztuki, poddające artystycznej analizie współczesną rzeczywistość. Tworzone projekty kierowane są do widza szukającego w teatrze nie tylko rozrywki, ale także istotnego doświadczenia poznawczego, dobrego współczesnego tekstu i wysokiej klasy aktorstwa.

Zależy nam na tworzeniu teatru, który językiem sztuki będzie mówił o otaczającym nas świecie – teatru opartego na rzetelnej pracy aktora z tekstem oraz na głębokiej psychologicznej konstrukcji postaci scenicznej.

Wśród realizowanych przez Teatr MŁYN spektakli można wyznaczyć dwie podstawowe linie gatunkowe. Pierwsza, to spektakle psychologiczne – z minimalistyczną scenografią, opierające się na specyficznym dialogu emocjonalnym pomiędzy aktorem a widzem. Druga, to spektakle muzyczne – balansujące na granicy musicalu, kabaretu i gorzkiej groteski, operujące nastrojem i nowoczesną piosenką poetycką.

Regulamin

Aby wziąć udział w rozdaniu należy:

1. Mieć konto na Instagramie, być obserwatorem naszego profilu @modernwomenpl oraz profilu Teatru @teatrmlyn,
2. Polubić i udostępnić zdjęcie konkursowe na swoim profilu (musi być publiczny), zamieszczając w opisie #biletymodernwomenpl #rozdanie @modernwomenpl oraz @teatrmlyn,
3. W komentarzu pod zdjęciem konkursowym zaprosić do zabawy dwie osoby,
4. Rozdanie trwa do 06.04. do godziny 22.00, zwycięzcy zostaną wybrani w drodze losowania i ogłoszeni 07.04. do godz. 12.00 (pod zdjęciem i w wiadomości prywatnej),
5. Na odpowiedź wylosowanych osób czekamy do 7.04. do godz. 20.00, po tym czasie wylosujemy kolejną osobę,
6. W losowaniu nie będą brały udziału konta konkursowe.

Nie jest to warunek konieczny, ale będzie nam miło jeśli polubicie również na Facebook’u nas oraz funpage Teatru MŁYN.

Powodzenia!

ZESPÓŁ