Test
Modern Women | Premiera w Teatrze Młyn
Portal dla nowoczesnych kobiet
blog, portal, porady, lifestyle, jedzenie, kuchnia, gotowanie, moda, fashion, strój, zakupy, zdrowie, fit, sport, wydażenia, kosmetyki, uroda
22265
single,single-post,postid-22265,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,side_menu_slide_with_content,width_370,qode-theme-ver-7.7,wpb-js-composer js-comp-ver-4.8.1,vc_responsive
NIEDZIELNE POPOŁUDNIE_plakat mały2

04 lis Premiera w Teatrze Młyn

O magii teatru słyszy się dużo, ale nie podczas każdego spektaklu można ją poczuć. Czym jest prawdziwa magia teatru odkryłam w czasie pierwszej wizyty w Teatrze Młyn. To, co najbardziej niezwykłe, najsilniej możemy odczuć w miejscu kameralnym, gdzie mamy bliski kontakt z Aktorem. Młyn to miejsce, w którym najważniejszy jest kunszt aktorki i przekaz widzowi całego wachlarza emocji.

Muszę, podkreślić jeszcze raz, że bliskość w czasie przedstawienia jest czymś niezastąpionym. Gdy widać każdy grymas, drżenie rąk i łzy – emocje przekazywane są naprawdę. Jednocześnie jest to bardzo wymagające i obnażające dla aktorów, ale na małej scenie najlepiej widać ich niesamowity kunszt.

Spotkania z historiami opowiadanymi w Teatrze Młyn są wyjątkowe. I z nieukrywaną radością chcę Was zaprosić do okrycia kolejnej.

niedzielne popołudnie młyn modernwomen

Zdjęcia z przygotowań sesjii zdjęciowej do plakatu, źródło: Instagram @teatrmlyn

Już 24 listopada na scenie Teatru MŁYN odbędzie się premiera nowego spektaklu NIEDZIELNE POPOŁUDNIE (kup bilet online). Jak zwykle autorzy poruszają trudne, życiowe tematy, które w dzisiejszym świecie maskuje się kreowaniem idealnych obrazków, których oczekujemy od siebie i innych.

Paulina Holtz, uwielbiana za kreację matki-Polki w spektaklu GABINET Teatru MŁYN, znów wciela się w rolę matki, a może bardziej… żony? Jej partnerem scenicznym jest Michał Sitarski – pierwszy raz na Scenie na Poddaszu.

NIEDZIELNE POPOŁUDNIE

Ostatnie tygodnie kolejnej ciąży. Dzieci łaskawym gestem przygarnięte przez dziadków. Pusty dom. Okazja, żeby podomykać bieżące sprawy zawodowe i odetchnąć chwilę we dwoje. To niedzielne popołudnie mogłoby skończyć się tak samo pogodnie, jak się zaczęło.

Dzieje się jednak inaczej. Pochylenie się małżonków nad zdjęciem USG wywołuje pełną emocji i wzajemnych oskarżeń rozmowę. Awantura stanowi spiętrzenie, kumulację wielu rozmów, których zabrakło przez lata.

NIEDZIELNE POPOŁUDNIE Natalii Fijewskiej-Zdanowskiej to niezwykle celny obraz, w którym idealistyczne wyobrażenia o wspólnym życiu zostają skonfrontowane z rzeczywistością. Widz odnajdzie się bez trudu we wziętych wprost z rodzinnego życia scenkach i dialogach. Dynamiczna opowieść z zaskakującymi zwrotami akcji oraz dużą dozą ciepła i humoru, zadaje pytanie o przyczynę tak wielu rozpadów związków i o drogę do dojrzałego rodzicielstwa.

REALIZATORZY:
Tekst i reżyseria: Natalia Fijewska-Zdanowska
Występują: Paulina Holtz, Michał Sitarski
Muzyka: Filip Dreger
Scenografia, światło, kostiumy: Barbara Koczarowa
Asystent reżysera: Aleksandra Śliwińska

Premiera – 24 listopada 2018r.
Miejsce: Teatr MŁYN, Scena na Poddaszu, Warszawa, Stare Miasto, SCEK, ul. Jezuicka 4
ZOBACZ NA MAPIE

Pokaz przedpremierowy 22.11 godz. 19:30
PREMIERA 24.11 godz. 19:00

Kolejne pokazy:
29.11 godz. 19:00
15.12 godz. 19:30
16.12 godz. 19:30
27.12 godz. 19:00
29.12 godz. 19:00

Bilety:  45 zł (normalny) i 40 zł (ulgowy)
Dostępne w sprzedaży online: www.kupbilecik.pl
Rezeracje biletów:
mailowo: rezerwacje@fundacjamlyn.pl – 24/7
telefonicznie: 519 672 356 – wt-pt w godz. 09:00-13:00, SMS – 24/7

NIEDZIELNE POPOŁUDNIE_plakat mały
AUTOR