Test
Modern Women | O nas
Portal dla nowoczesnych kobiet
blog, portal, porady, lifestyle, jedzenie, kuchnia, gotowanie, moda, fashion, strój, zakupy, zdrowie, fit, sport, wydażenia, kosmetyki, uroda
15873
page,page-id-15873,page-template-default,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,side_menu_slide_with_content,width_370,qode-theme-ver-7.7,wpb-js-composer js-comp-ver-4.8.1,vc_responsive

o nas

Zespół Modern Women
o_nas_team_b_2

Każdego dnia bieg wydarzeń zmusza ją do stwierdzenia “I guess things were just going too well for me”. To motywuje do działania. Nowe wyzwania zapobiegają rutynie, a przecież “stabilizacja motylka to szpilka”.

o_nas_team_g_2

Perfekcjonistka, pozytywnie nastawiona do życia, a przy tym szczera do bólu.Czerpie inspiracje z otaczającej ją rzeczywistości.

o_nas_team_m

Zawsze uśmiechnięta, posiadająca wysokie poczucie estetyki. Choć czasem świetnie zorganizowana, czasem wcale, to żadne wyzwania nie są jej straszne. Jej słaby punkt? Tort bezowy. Jej mocna strona? Potrafi porozumieć się z każdym!

o_nas_team_p

Domatorka, lubiąca stabilizację i życiową nudę. Leniwa, ale zorganizowana tym lepiej, im więcej ma na głowie. Zwariowana na punkcie pielęgnacji przeciwzmarszczkowej.

Portal internetowy dla nowoczesnych kobiet

Jak w zabieganym świecie być jednocześnie spełnioną, aktywną i żyjącą w zgodzie ze sobą kobietą? Jesteśmy grupą czterech zupełnie różnych kobiet, które spróbują odpowiedzieć na to i wiele innych pytań.

Portal dedykujemy nowoczesnym kobietom, pragnącym znaleźć równowagę między wszystkimi dziedzinami życia. Specjalnie dla Was przygotowujemy informacje związane z dbaniem o wygląd, samorozwojem i osiąganiem stawianych sobie celów. Podajemy wskazówki, jak w pędzącym świecie odnaleźć spokój wewnętrzny, samoakceptację i harmonię życiową.Codziennie od poniedziałku do piątku zapraszamy na nowe artykuły dotyczące tematów związanych z godzeniem wielu aspektów codziennego życia współczesnych kobiet.

Chcąc utrzymać z Wami stały kontakt, jesteśmy na Facebooku oraz Instagramie. Najnowsze informacje publikujemy przez konto na Twiterze.

Co chcemy Wam przekazać?

Zależy nam, abyście znalazły wiedzę na tematy związane z dbaniem o zdrowie i urodę, rozwój wewnętrzny oraz świadomym korzystaniem z tego, co nas otacza. Chcemy w ciekawy sposób promować wydarzenia kulturalne i aktywne spędzanie czasu. Nie zabraknie również rozmów z interesującymi ludźmi, recenzji oraz relacji z wydarzeń.

Dlaczego stworzyłyśmy Modern Women?

Powodem powstania strony był brak internetowych źródeł, w którym można byłoby znaleźć tak szeroki wachlarz tematów przedstawionych w rzetelny sposób. Jesteśmy zespołem kobiet, w którym każda z nas przedstawia inny obraz nowoczesności. Mamy nadzieję, że tutaj wszystkie znajdziecie interesujące artykuły i odpowiedzi na nurtujące pytania.