Test
Modern Women | O nas
Portal dla nowoczesnych kobiet
blog, portal, porady, lifestyle, jedzenie, kuchnia, gotowanie, moda, fashion, strój, zakupy, zdrowie, fit, sport, wydażenia, kosmetyki, uroda
15873
page-template-default,page,page-id-15873,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,side_menu_slide_with_content,width_370,qode-theme-ver-7.7,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive

o nas

Zespół Modern Women
Portal internetowy dla nowoczesnych kobiet

Jak w zabieganym świecie być jednocześnie spełnioną, aktywną i żyjącą w zgodzie ze sobą kobietą? Jesteśmy grupą czterech zupełnie różnych kobiet, które spróbują odpowiedzieć na to i wiele innych pytań.

Portal dedykujemy nowoczesnym kobietom, pragnącym znaleźć równowagę między wszystkimi dziedzinami życia. Specjalnie dla Was przygotowujemy informacje związane z dbaniem o wygląd, samorozwojem i osiąganiem stawianych sobie celów. Podajemy wskazówki, jak w pędzącym świecie odnaleźć spokój wewnętrzny, samoakceptację i harmonię życiową.Codziennie od poniedziałku do piątku zapraszamy na nowe artykuły dotyczące tematów związanych z godzeniem wielu aspektów codziennego życia współczesnych kobiet.

Chcąc utrzymać z Wami stały kontakt, jesteśmy na Facebooku oraz Instagramie. Najnowsze informacje publikujemy przez konto na Twiterze.

Co chcemy Wam przekazać?

Zależy nam, abyście znalazły wiedzę na tematy związane z dbaniem o zdrowie i urodę, rozwój wewnętrzny oraz świadomym korzystaniem z tego, co nas otacza. Chcemy w ciekawy sposób promować wydarzenia kulturalne i aktywne spędzanie czasu. Nie zabraknie również rozmów z interesującymi ludźmi, recenzji oraz relacji z wydarzeń.

Dlaczego stworzyłyśmy Modern Women?

Powodem powstania strony był brak internetowych źródeł, w którym można byłoby znaleźć tak szeroki wachlarz tematów przedstawionych w rzetelny sposób. Jesteśmy zespołem kobiet, w którym każda z nas przedstawia inny obraz nowoczesności. Mamy nadzieję, że tutaj wszystkie znajdziecie interesujące artykuły i odpowiedzi na nurtujące pytania.