Test
Modern Women | O mnie
Portal dla nowoczesnych kobiet
blog, portal, porady, lifestyle, jedzenie, kuchnia, gotowanie, moda, fashion, strój, zakupy, zdrowie, fit, sport, wydażenia, kosmetyki, uroda
15873
page-template-default,page,page-id-15873,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,side_menu_slide_with_content,width_370,qode-theme-ver-7.7,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive

o mnie

Modern Women
Portal internetowy dla nowoczesnych kobiet

Portal dedykuję nowoczesnym kobietom, pragnącym znaleźć równowagę między wszystkimi dziedzinami życia. Znajdziecie tu informacje związane z dbaniem o wygląd, samorozwojem i osiąganiem stawianych sobie celów. Przeczytacie wskazówki, jak w pędzącym świecie odnaleźć spokój wewnętrzny, samoakceptację i harmonię życiową. Zapraszamy na artykuły dotyczące tematów związanych z godzeniem wielu aspektów codziennego życia współczesnych kobiet.

Jak w zabieganym świecie być jednocześnie spełnioną, aktywną i żyjącą w zgodzie ze sobą kobietą? Wciąż szukam odpowiedzi na to i wiele innych pytań. Tym, co znajdę dzielę się z Wami.

Chcę utrzymać z Wami stały kontakt, do zobaczenia również na Facebooku oraz Instagramie.

Co chcę Wam przekazać?

Zależy mi, abyście znalazły tutaj wiedzę na tematy związane z dbaniem o zdrowie i urodę, rozwój wewnętrzny oraz świadomym korzystaniem z tego, co nas otacza. Chcę w ciekawy sposób promować wydarzenia kulturalne i aktywne spędzanie czasu. Na portlau nie zabraknie również rozmów z interesującymi ludźmi, recenzji oraz relacji z wydarzeń.

Dlaczego stworzyłam Modern Women?

Powodem powstania strony był brak internetowych źródeł, w którym można znaleźć tak szeroki wachlarz tematów przedstawionych w rzetelny sposób. Mamy nadzieję, że wszystkie znajdziecie tutaj interesujące artykuły i odpowiedzi na nurtujące pytania.