Test
Modern Women | Kulturalny pomysł na weekend
Portal dla nowoczesnych kobiet
blog, portal, porady, lifestyle, jedzenie, kuchnia, gotowanie, moda, fashion, strój, zakupy, zdrowie, fit, sport, wydażenia, kosmetyki, uroda
21763
post-template-default,single,single-post,postid-21763,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,side_menu_slide_with_content,width_370,qode-theme-ver-7.7,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive

27 Lut Kulturalny pomysł na weekend

Zaproszenie do teatru

Nie masz pomysłu, co ciekawego robić w weekend? Bardzo polecamy wybrać się do Teatru Młyn. Szczegónie, że mamy dla Was konkurs, a w nim do wygrania podwójne zaproszenia na najbliższy weekend! Zapraszamy na spektakl Gabinet, który dotyka problemów współczesnego świata. Jest to spotkanie dwóch zupełnie różnych osób i konfrontacja ich doświadczeń, rozczarowań, oczekiwań. To zetknięcie ze sobą kobiety i mężczyzny w niekonwencjonalnych okolicznościach gabinetu lekarskiego, z którego nie mogą wyjść. Do tego, całość zwieńczona atmosferą komedii. Jeśli trudno Wam uwierzyć w taki połączenie, musicie zobaczyć Gabinet.

Ona – trzydziestoparoletnia, sfrustrowana współczesna matka–Polka, która mimo wysiłków nie radzi sobie z natłokiem obowiązków. I on – zapracowany lekarz – katolik-rozwodnik, który pod maską cynizmu ukrywa niepewność i rozczarowanie.
I oto nagle, przypadkiem, utykają razem w ortopedycznym gabinecie. Na chwilę zatrzymuje się codzienny bieg wydarzeń. Ta dziwna noc tworzy wyrwę w rzeczywistości.

Tak Natalia Fijewska-Zdanowska – reżyserka i scenarzystka mówi o spektaklu:
„Dla mnie współczesne macierzyństwo to doświadczenie ekstremalne. Intensywne. To szalona jazda – balansowanie miedzy największą czułością i załamaniem nerwowym. To dotykanie własnych granic, zderzanie się z nimi. To sytuacja sama w sobie wywołująca wewnętrzne skonfliktowanie. Chcę przyjrzeć się współczesnej kobiecie, nie po to, żeby pośmiać się z przysłowiowej ‘kury domowej’ – ale, aby pokazać, że za fasadą ‘kury’ kryje się głęboko egzystencjalne doświadczenie osobiste – bezradności, samotności, niezaspokojonych potrzeb. Chcę też spojrzeć na facetów – co się z nimi stało?”

Scenariusz i reżyseria: Natalia Fijewska-Zdanowska
Obsada: Paulina Holtz i Rafał Kosecki
Reżyseria świateł: Mikołaj Malesza
Opracowanie muzyczne: Filip Dreger

Naszą recenzję możecie przeczytać w artykule: Recenzja spektaklu Gabinet

Konkurs

Jak wziąć udział w konkursie, w którym możecie wygrać zaproszenie dla dwóch osób na spektak Gabinet? To bardzo proste! Wystarczy, że w wiadomości wysłanej na adres: info@modernwomen.pl napiszecie, którego dnia chcielibyście pójść do Teatru Młyn. Do wyboru są dwa terminy, znajdziecie je poniżej.

Gdzie?
SCEK ul. Jezuicka 4, Stare Miasto, Warszawa

Najbliższe terminy spektaklu:

03.03., godz. 16:00
04.03., godz. 19:00

Chcielibyśmy zwrócić szczególną uwagę na nietypową godzinę pierwszego z pokazów: 3.03 o godz. 16:00. Tematyka Gabinetu sprawia, że spektakl jest szczególnie chętnie oglądany przez młodych rodziców. Mamy nadzieję, że wczesna godzina pozwoli obejrzeć spektakl także tym, którzy mają potrzebę wrócić do domu na wieczorne rytuały i osobiście załadować do łóżek swoje pociechy.

Bilety często możecie wygrać również w naszych konkurach na Facebooku, więc zachęcamy Was do polubienia naszego funpage’a: MODERN WOMEN, na którym pojawiają się konkursy organizowane z Teatrem Młyn. Bieżące informacje o repertuarze znajdziecie na profilu Teatru: ARTYSTYCZNA FUNDACJA MŁYN.

Bilety w cenie 40 zł (normalny), 35 zł (ulgowy: emeryci, studenci, uczniowie) można rezerwować:
mailowo: rezerwacje@fundacjamlyn.pl – 7 dni w tygodniu
telefonicznie: 519 672 356  – pon-pt w godz. 10:00-18:00
SMS-em: 519 672 356 – 7 dni w tygodniu

AUTOR