Test
Modern Women | Pierwsza setka
Portal dla nowoczesnych kobiet
blog, portal, porady, lifestyle, jedzenie, kuchnia, gotowanie, moda, fashion, strój, zakupy, zdrowie, fit, sport, wydażenia, kosmetyki, uroda
19620
post-template-default,single,single-post,postid-19620,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,side_menu_slide_with_content,width_370,qode-theme-ver-7.7,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive

20 Kwi Pierwsza setka

Dzisiaj obchodzimy jubileusz. Właśnie czytacie nasz SETNY artykuł! 🙂

Z tej okazji w poniedziałek spotkałyśmy się uczcić nasz sukces. Na ogół codzienne obowiązki powodują, że nie mamy zbyt wiele czasu na spotkania w pełnym gronie. Ostatni raz udało nam się wspólnie świętować, gdy portal został oficjalnie włączony. Zdjęcie zrobione tego dnia mogłyście zobaczyć na naszym Instagramie.

Poniedziałkowy wieczór upłynął we wspaniałej atmosferze. Po długim dniu przyjemnie było usiąść razem, zamówić coś dobrego do jedzenia i rozmawiać sącząc wino. Musimy powtarzać to zdecydowanie częściej:) Tym razem też nie zabrakło zdjęć. Wspólną sesję zrobiłyśmy na Krakowskim Przedmieściu, w drodze do restauracji.

Świętujmy!

Na zdjęciach widać, że każda z nas jest inna. To prawda. Jednak ważne chwile lubimy świętować podobnie.

Bożena

Wspólne biesiadowanie w domu lub na mieście to chyba najczęstsza forma świętowania. Choć zdarzyło się ostatnio też wyjście do kina. Zdjęcia jako forma świętowania – to ostatnie odkrycie 🙂 Zdecydowanie warte do dodania dla urozmaicenia miłych momentów.

Gabriela

Świętować można wszystko. Od małych rzeczy, po ważne wydarzenia, które zdarzają się raz w życiu. Czasami znalezienie czasu na słodkie lenistwo jest dla mnie świętem. Wtedy dobry film lub spacer z najbliższą osobą to najlepszy sposób relaksu. Kiedy przychodzi celebrować wydarzenia „wyższej rangi”, najważniejszą dla mnie rzeczą jest świętowanie z odpowiednimi ludźmi. Nieważne, czy pójdziemy do dobrej restauracji czy na lampkę wina. Istotne, by móc spędzić ten czas razem i świętować wspólnie.

Marlena

Ważne wydarzenia najbardziej lubię świętować w towarzystwie bliskich, zajadając się smakołykami i wznosząc toasty. Niekończące się rozmowy i wspólne spożywanie posiłków na świeżym powietrzu – takie momenty silnie zapadają w moją pamięć i chętnie do nich wracam.
Przyznaję, że także wszelkie wyjazdy wprawiają mnie w „świąteczny” nastrój!  Zastrzyk tak pozytywnej energii  jest rewelacyjnym tłem dla celebracji  szczególnych wydarzeń!

Patrycja

Dużo radości sprawia mi spędzanie czasu z najbliższymi. Wspólne okazje celebrujemy w domu, przygotowując razem potrawy, którymi delektujemy się przy radosnych rozmowach. Dla mnie biesiadowanie mogłoby nie mieć końca. Własne małe sukcesy świętuję na kanapie pod kocem z lampką wina, oglądając ulubiony film albo serial. Wtedy też nie odmawiam sobie smakołyków.

AUTORKI