Test
Modern Women | Pierwsza setka
Portal dla nowoczesnych kobiet
blog, portal, porady, lifestyle, jedzenie, kuchnia, gotowanie, moda, fashion, strój, zakupy, zdrowie, fit, sport, wydażenia, kosmetyki, uroda
19620
single,single-post,postid-19620,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,side_menu_slide_with_content,width_370,qode-theme-ver-7.7,wpb-js-composer js-comp-ver-4.8.1,vc_responsive
IMG_7190

20 kwi Pierwsza setka

Dzisiaj obchodzimy jubileusz. Właśnie czytacie nasz SETNY artykuł! :)

Z tej okazji w poniedziałek spotkałyśmy się uczcić nasz sukces. Na ogół codzienne obowiązki powodują, że nie mamy zbyt wiele czasu na spotkania w pełnym gronie. Ostatni raz udało nam się wspólnie świętować, gdy portal został oficjalnie włączony. Zdjęcie zrobione tego dnia mogłyście zobaczyć na naszym Instagramie.

IMG_48912

Poniedziałkowy wieczór upłynął we wspaniałej atmosferze. Po długim dniu przyjemnie było usiąść razem, zamówić coś dobrego do jedzenia i rozmawiać sącząc wino. Musimy powtarzać to zdecydowanie częściej:) Tym razem też nie zabrakło zdjęć. Wspólną sesję zrobiłyśmy na Krakowskim Przedmieściu, w drodze do restauracji.

IMG_7190
IMG_7197
IMG_7203
Świętujmy!

Na zdjęciach widać, że każda z nas jest inna. To prawda. Jednak ważne chwile lubimy świętować podobnie.

Bożena

Wspólne biesiadowanie w domu lub na mieście to chyba najczęstsza forma świętowania. Choć zdarzyło się ostatnio też wyjście do kina. Zdjęcia jako forma świętowania – to ostatnie odkrycie :) Zdecydowanie warte do dodania dla urozmaicenia miłych momentów.

IMG_7258
IMG_7266
Gabriela

Świętować można wszystko. Od małych rzeczy, po ważne wydarzenia, które zdarzają się raz w życiu. Czasami znalezienie czasu na słodkie lenistwo jest dla mnie świętem. Wtedy dobry film lub spacer z najbliższą osobą to najlepszy sposób relaksu. Kiedy przychodzi celebrować wydarzenia „wyższej rangi”, najważniejszą dla mnie rzeczą jest świętowanie z odpowiednimi ludźmi. Nieważne, czy pójdziemy do dobrej restauracji czy na lampkę wina. Istotne, by móc spędzić ten czas razem i świętować wspólnie.

IMG_7242d
IMG_7243
Marlena

Ważne wydarzenia najbardziej lubię świętować w towarzystwie bliskich, zajadając się smakołykami i wznosząc toasty. Niekończące się rozmowy i wspólne spożywanie posiłków na świeżym powietrzu – takie momenty silnie zapadają w moją pamięć i chętnie do nich wracam.
Przyznaję, że także wszelkie wyjazdy wprawiają mnie w „świąteczny” nastrój!  Zastrzyk tak pozytywnej energii  jest rewelacyjnym tłem dla celebracji  szczególnych wydarzeń!

IMG_7230
IMG_7221
Patrycja

Dużo radości sprawia mi spędzanie czasu z najbliższymi. Wspólne okazje celebrujemy w domu, przygotowując razem potrawy, którymi delektujemy się przy radosnych rozmowach. Dla mnie biesiadowanie mogłoby nie mieć końca. Własne małe sukcesy świętuję na kanapie pod kocem z lampką wina, oglądając ulubiony film albo serial. Wtedy też nie odmawiam sobie smakołyków.

IMG_7254
IMG_7253
AUTORKI